Wiadomości Białostockiej Chorągwi ZHP 7/36/2006

tel/fax.: 0-85 7323-900, e-mail: bialostocka@bialostocka.zhp.pl

nr 07/36/2006 05 wrzesnia 2006r

1) SPRAWOZDANIE HAL

Przypominam o konieczności sporządzenia sprawozdania statystycznego i opisowego z Harcerskiej Akcji Letniej według załączonych do poprzednich wiadomości druków
HM. AGATA PIETRYSZYK
SZEF BIURA CHORĄGWI

2) OFERTA ŚWIADCZENIA USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH PLUS GSM
W załączeniu przesyłamy ofertę Plus GSM adresowaną do jednostek ZHP. Zdecydowane środowiska prosimy o wybór taryfy i poinformowanie komendy Chorągwi. Przez nas zostanie wtedy złożone zamówienie. Oferta jest sformułowana specjalnie dla naszej organizacji na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy POLKOMTELEM a ZHP.

3) BUDŻETY HUFCÓW
Do dnia 20 września 2006 r. powinny zosta sporządzone i przekazane do komendy chorągwi budżety hufców wg załączonych do Wiadomości na dyskietce druków.

KATARZYNA KOBOSKO
GŁÓWNA KSIĘGOWA

4) KARTY RABATOWE ZHP
Przypominamy o konieczności przekazania do komendy Chorągwi pokwitowań odbioru kart rabatowych. Informujemy, że jest to sprawa pilna.

5) NOWY NUMER TELEFONU CHORAGWI
Informujemy, że Komenda Chorągwi posiada nowy numer telefonu w sieci Plus GSM 605550185 . Informujemy również, że dla telefonów z taryfą w systemie PLUS – zakupionych wg warunków załączonych na dyskietce minuta rozmowy kosztuje 0,10 zł.

6) POWOŁANIE ZESPOŁÓW SPISOWYCH W HUFCACH
Prosimy komendy hufców o przesłanie propozycji osób do zespołów spisowych, które pracować będą nad inwentaryzacją w hufcach. Zatwierdzone przez Komisje inwentaryzacyjną osoby zostaną powołane w rozkazie komendanta chorągwi.