BON TURYSTYCZNY

Informujemy, że ZHP Chorągiew Białostocka została wpisana na listę Podmiotów Turystycznych, a więc możemy realizować płatności za pomocą Bonów Turystycznych.

Bony można realizować TYLKO telefonicznie w dniach:
od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00 - 18:00.

Drodzy Rodzice!

Już dziś powinniście zarejestrować się na PUE ZUS i aktywować bon turystyczny.

Instrukcja do założenia konta oraz aktywacji bonu znajduje się w poniższym linku:
bon turystyczny

Link do infografiki "Jak aktywować bon":
jak aktywować bon

Po aktywacji bonu i otrzymaniu kodu obsługi płatności (16 znaków- kod zawiera litery i cyfry oraz myślniki) należy uzupełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
formularz

Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego należy skontaktować się z biurem chorągwi (KONTAKT TELEFONICZNY OD 12.05.2021). Podczas rozmowy telefonicznej rodzic musi mieć dostęp do telefonu z numerem, który podał podczas aktywacji bonu. Pracownik biura chorągwi po wprowadzeniu danych poprosi Państwa o podanie 6-cyfrowego kodu potwierdzającego płatność, który otrzymają Państwo sms'em z ZUSu.

Bony będzie można realizować TYLKO telefonicznie w dniach:
poniedziałki - czwartki 16:00 - 18:00
numer telefonu: 505 123 291