Konferencja harcmistrzowska o rozwoju członków KSI

Komisja Stopni instruktorskich przy Głównej Kwaterze ZHP, Komisja Stopni Instruktorskich ZHP Chorągwi Białostockiej oraz Białostocka Szkoła Instruktorska 'Lumi' serdecznie zapraszają członków komisji stopni instruktorskich na Konferencję harcmistrzowską o rozwoju członków KSI.

KONFERENCJA HARCMISTRZOWSKĄ O ROZWOJU CZŁONKÓW KSI

Komisja Stopni instruktorskich przy Głównej Kwaterze, Komisja Stopni Instruktorskich ZHP Chorągwi Białostockiej oraz Białostocka Szkoła Instruktorska 'Lumi' serdecznie zapraszają członków komisji stopni instruktorskich na Konferencję harcmistrzowską o rozwoju członków KSI.

Jeśli bliska jest ci praca z przyszłymi instruktorami, jeśli bliska jest ci idea samorozwoju, to nie może CIEBIE zabraknąć w Białymstoku.

Termin: 6-7.04.2019

KOSZT UCZESTNICTWA
zgłoszenia do 28.02.2019
-> z noclegiem 80zł/osobę
-> bez noclegu 40 zł/osobę

zgłoszenia 01-20.03.2019
-> z noclegiem 100 zł/osobę
-> bez noclegu 60 zł/osobę

* Istnieje możliwość noclegu w piątek, prosimy by zaznaczyć to w formularzu, a będziemy się kontaktować bezpośrednio z zainteresowanymi.

ksi@bialostocka.zhp.pl

ZGŁOSZENIA
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższego formularza

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub bezpośrednio z sekretarzem KSI Chorągwi Białostockiej - hm. Igą Mąkowską