CIVITAS - ZLOT KADRY CHORĄGWI - zgłoszenia do 20 kwietnia

ZLOT KADRY - to weekend, kiedy ktoś zrobi coś dla Was. Nie będziecie musieli się niczym martwić - no może poza tym jakie zajęcia wybrać i co spakować do plecaka.

DLA KOGO - dla osób z otwartym stopniem przewodnika, przewodników, podharcmistrzów i harcmistrzów, którzy w gronie instruktorów z terenu całej chorągwi chcą spędzić majowy weekend.

PO CO - bo warto się poznać, bo warto rozmawiać, bo warto zrobić coś tylko dla swojego rozwoju i z myślą tylko o sobie, bo warto odpocząć i czasem trzeba spędzić czas w instruktorskim gronie.

PRZEZ KOGO - organizatorami jest 10 KI "Chaotyczni" i ZKK Chorągwi Białostockiej przy wsparciu Komendy Chorągwi

Serdecznie zapraszamy Wszystkich instruktorów naszej chorągwi na ZLOT KADRY, który odbędzie się w terminie 11-13.05.2018 na bazie Hufca ZHP Bielsk Podlaski w Doktorcach.

DSCZ: 20,00 zł ( wyżywienie, zakwaterowanie w namiotach i domkach, pamiątkowy znaczek,wyprawka, materiały programowe,kawa, herbata )

Wpłaty do dnia 20 kwietnia
ZHP CHORĄGIEW BIAŁOSTOCKA
Bank BGŻ BNP PARIBAS
90 2030 0045 1110 0000 0417 3850
z dopiskiem ZLOT KADRY imię i nazwisko

formularz zgłoszeniowy na zlot

Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 20 kwietnia do godz.22:00

W czasie zlotu będzie prowadzona "Kawiarenka u Magdy".

Przyjazd na bazę i zakwaterowanie w piątek w godz.18:00 - 19:15, 19:30 - kolacja
Zakończenie zlotu w niedzielę o godz.12:30