Przypominamy o terminowym opłacaniu składek członkowskich!

Zbliża się koniec pierwszego kwartału 2018 roku, a wraz z nim zbliża się termin wpłacania raty składek członkowskich.

Zgodnie z Uchwałą nr 47/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 4 grudnia 2016 r. w sprawie zasad ustalania wysokości, zbierania i podziału podstawowej składki członkowskiej, a także zasad udzielania ulg i zwolnień oraz Uchwałą nr 59/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 3 czerwca 2017 r. w sprawie określenia wysokości podstawowej składki członkowskiej na rok 2018, kwartalna wysokość części składki członkowskiej ZHP należnej Głównej Kwaterze ZHP i Chorągwi Białostockiej w 2018 roku wynosi 13,50 zł. Składki wraz z częścią należną hufcom i PJO należy opłacać z zachowaniem następujących terminów:
- do podstawowych jednostek organizacyjnych - do 10 dnia ostatniego miesiąca kwartału
- do hufców - do 20 dnia ostatniego miesiąca kwartału
- do chorągwi - do 25 dnia ostatniego miesiąca kwartału
- do Głównej Kwatery ZHP - do końca kwartału.

Prosimy o terminowe wywiązanie się z obowiązku składkowego.

hm. Hanna Horodeńska
Komendant ZHP Chorągwi Białostockiej