Rekolekcje harcerskie

Nowe życie… ile razy to słyszałeś? Nowa fryzura, nowa szkoła, nowa drużyna? Mówili: „ Zacznij od nowa, zmień siebie, zmień otoczenie, zmień wszystko…” Zastanawiałaś się kiedyś jak to zrobić? Od czego zacząć?
Na tym kursie otrzymasz NOWE ŻYCIE. Od samego Boga – naszego Stworzyciela!

W dniach 17-19 marca odbędzie się Harcerski Kurs Nowe Życie organizowany przez Duszpasterstwo Harcerzy i Harcerek. Kurs będzie trwał trzy pełne dni w Białymstoku i może zastąpić rekolekcje wielkopostne!

Dlaczego warto?
- otrzymasz NOWE ŻYCIE
- spędzisz rekolekcje w harcerskim gronie
- będziesz mógł w okresie Wielkiego Postu spędzić trochę czasu z Bogiem
- zdobędziesz nowe harcerskie znajomości

Kurs skierowany jest do wszystkich harcerzy i harcerek z Chorągwi Białostockiej od 16 roku życia. W programie przewidziane również zabawy, tańce integracyjne, wieczór gier planszowych i wiele innych atrakcji! Nie może z nami zabraknąć Ciebie. Szczegóły już wkrótce. Termin zaplanuj już dziś!