XX Rajd Śladami Powstańców Styczniowych 1863 r.

Druhny i Druhowie!

Choć do harcerskich ferii został jeszcze tydzień, my już myślimy o marcu i jubileuszowym, XX Rajdzie Śladami Powstańców Styczniowych 1863 r.!

W sobotę, 4 marca 2017 roku kolejny raz wyruszymy na rajdową przygodę po Puszczy Knyszyńskiej.
Już dziś rozpoczynamy nabór patroli na czterech trasach:
- Trasa Pogoni (biała) - zuchowa - ok. 6 km,
- Trasa Archanioła Michała (niebieska) - harcerska - ok. 11 km,
- Trasa Orła (czerwona) - starszoharcerska - ok. 14 km,
- Trasa Lilijki (czarna) - wędrownicza - ok. 18 km.

Zapraszamy wszystkie gromady zuchowe, drużyny harcerskie, starszoharcerskie i wędrownicze Chorągwi Białostockiej do zapisania kolejnej, pięknej karty historii harcerstwa na Białostocczyźnie!

Zgłoszenia na Rajd przyjmujemy do 20 lutego 2017 r. (poniedziałek). Warunkiem zakwalifikowania patrolu do udziału w Rajdzie jest dostarczenie do biura Chorągwi Białostockiej ZHP w Białymstoku, przy ul. Pałacowej 3/1 wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej patrolu (plik w załączniku) oraz opłacenie w terminie dodatkowej składki zadaniowej w wysokości 15 zł od każdego uczestnika na rachunek bankowy: 90 2030 0045 1110 0000 0417 3850. W tytule przelewu należy podać nazwę patrolu i liczbę uczestników. Opiekunowie patroli są zwolnieni z odpłatności.

Uzupełnioną kartę zgłoszeniową w wersji elektronicznej należy również przesłać na adres e-mail biuro@bialostocka.zhp.pl.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 lutego 2017 r.

Przed zgłoszeniem patrolu prosimy o zapoznanie się z regulaminem XX Rajdu Śladami Powstańców Styczniowych 1863 r. (plik w załączniku).

Zapraszamy Was i Wasze drużyny do tworzenia kolejnej karty harcerskiej historii.
Zaplanujcie udział w rajdzie 4 marca 2017 r.!

Do zobaczenia na szlaku powstańczej przygody!

Organizatorami XX Rajdu Śladami Powstańców Styczniowych 1863 roku są Chorągiew Białostocka ZHP im. hm. Ryszarda Kaczorowskiego i Hufiec ZHP Białystok im. hm. Stanisława Moniuszki.

Sztab XX Rajdu Powstańców Styczniowych 1863 roku

Pliki do ściągnięcia: