Wiosenny "Bieg po zdrowie" za nami!

W dniu 30 kwietnia 2014 r., na terenie Zespołu Szkół Sportowych nr 1 im. Synów Pułku w Białymstoku odbył się organizowany przez ZHP Chorągiew Białostocką wiosenny "Bieg po zdrowie". W czterech kategoriach wystartowała ponad setka dzieci i młodzieży.

Ideą biegu było włączenie białostockich dzieci i młodzieży do udziału w aktywnych formach spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz przeciwdziałanie sięganiu przez nich po używki. Podczas zawodów odbyły się biegi w czterech kategoriach, w tym w sztafecie drużynowej. Otwarty był również kącik profilaktyki przeciwuzależnieniowej prowadzony przez pedagogów szkolnych i instruktorów harcerskich.

Komendant ZHP Chorągwi Białostockiej wraz z Dyrektorką Szkoły, Panią Elżbietą Rogowską wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy biegów otrzymali piękne medale i podręczniki profilaktyczne.

Dziękujemy dyrekcji i kadrze nauczycielskiej ZSS nr 1 w Białymstoku za stworzenie ciepłej i radosnej atmosfery, pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Wiosennego "Biegu po zdrowie".

Redakcja serwisu

Wiosenny „Bieg po zdrowie” realizowany w ramach projektu „Decyzja należy do Ciebie” jest współfinansowany ze środków Miasta Białystok

Galeria: