Szkolenie w zakresie przygotowywania i wypełniania wniosków

Informujemy, iż w najbliższym czasie zostanie przeprowadzone 2 dniowe szkolenie w zakresie przygotowywania i wypełniania wniosków. Szkolenie obejmować będzie praktyczne wypełnianie wybranych wniosków (praca indywidualna z każym projektem).Organizowane jest dla tych wszystkich ,którzy mają pomysł na jakiś wniosek i chcą aplikować do już wybranego projektu! W seminarium może wziąść udział maksymalnie 10 osób.
Data i miejsce szkolenia zostanie podana tuż po zakwalifikowaniu chętnych .

Szkolenie , nocleg i całodzienne wyżywienie jest bezpłatne.Dojazd na własny koszt.
Zgłoszenia osób wraz z załączonym tematem i nazwą projektu należy przesyłać do 3 kwietnia(poniedziałek) e-mailem na adres fundusze@bialostocka.zhp.pl , bądź drogą telefoniczną do Komendy Białostockej Choragwi.

Agnieszka Bielska
Koordynator zespołu pozyskiwania środków