Kolejne spotkanie sztabu rajdu

W dniu 30 stycznia odbyło się drugie spotkanie sztabu XV. Rajdu Śladami Powstańców Styczniowych 1863 r.

Poszczególne trasy zostały omówione od strony programowej i organizacyjnej. Znane są już długości i punkty startowe wszystkich tras:
- Trasa Biała "Pogoni" (zuchy) - 6 km - start: Supraśl
- Trasa Niebieska "Archanioła" (harcerze) - 12 km - start: Supraśl
- Trasa Czerwona "Orła" (harcerze starsi) - 16 km - start: Grabówka
- Trasa Czarna "Lilijki" (wędrownicy - trasa dwudniowa) - 25 km + 13 km - start: informacja zostanie przekazana każdemu patrolowi przez obsługę trasy.

Komendanci w najbliższym czasie dokonają objazdu tras. Zwycięski patrol na każdej trasie otrzyma ułańską lancę z proporczykiem.

Podczas spotkania omówione zostały również sprawy związane z zabezpieczeniem sprzętu i rekwizytów na punkty. Ustalona została również kwestia wprowadzenia na każdą trasę punktu związanego z historią powstania.

Kolejne spotkanie sztabu odbędzie się 13 lutego o 16:30.

Sztab XV. Rajdu Śladami Powstańców Styczniowych

Piękna zima w Puszczy Knyszyńskiej trwa w najlepsze - na trasach czeka nas piękna przyroda. Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii (autor: hm. Andrzej Bajkowski).

Galeria: