Koło gospodyń miejskich

Lubisz szydełkować, wyszywać, robić na drutach, plotkować i gadać o facetach? My też. Zapraszamy na wspólne dzierganie, tkanie , wyszywanie.! Zapewniamy sympatyczne towarzystwo, miłą atmosferę, gorącą herbatę oraz całkowity brak mężczyzn.

I to całkiem za darmo!Chciałybyśmy wymieniać się doświadczeniami, rozmawiać o problemach, żartować, a wszystko w towarzystwie szydełek, drutów, sznurków i włóczki. Możesz pójść do sklepu i kupić jakiś fajny dywanik, ale czy nie lepiej zrobić go własnoręcznie? Nie kupuj córce nowej lalki. Na pewno bardziej ucieszy się z Zuzi, którą jej uszyjesz. A może nowy szalik na zimę? Nic prostszego. Spotkaj się z nami w Kole Gospodyń Miejskich i w miłym towarzystwie zrób go sama. Patchworki, serwetki, torebki, dywaniki, rękawiczki i wszystko, co tylko chcesz!

Zostań Artystką Rzemiosła Domowego i przyjdź na nasze spotkanie. Tu czas płynie wolniej.

Kogo oczekujemy? Każdej fajnej baby – dużej, małej, starszej, młodszej, która jest skłonna podzielić się swoimi umiejętnościami, bezkonfliktowej i otwartej osoby lubiącej długie rozmowy.. Jesteś twórcza, uśmiechnięta i masz do zaoferowania ciekawe pomysły, przyjdź do nas! Koło Gospodyń Miejskich rusza z kopyta.

Jeśli się zdecydujesz, przyślij do nas krótką notkę, w której napiszesz coś o sobie, swoich umiejętnościach, czy hobby.

Na wasze listy czekamy do 10 listopada pod adresem:

Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki „ Teatr Narwal”

Koło Gospodyń Miejskich

ul. Daleka 1b lok. 2 (Piasta, Skorupy)

15-037 Białystok

lub e-mail: kolo.gospodyn.miejskich@wp.plUwaga ilość krzesełek ograniczona!

Dodatkowych informacji udziela:Katarzyna Białkowska

Patrz także: