„TANIEC W PARKU – DZIEŃ BEZPIECZNEGO SENIORA”

w poniedziałek, 3 października 2011 roku, w godz. 10:00 – 11:30.
(w razie deszczu – impreza odbędzie się w Galerii Handlowej „Alfa” w Białymstoku).

Inicjatywa ta adresowana jest do osób starszych z terenu Białegostoku, w związku z przypadającym na dzień 1 października – Międzynarodowym Dniem Seniora. Na policyjnym stoisku profilaktycznym prowadzony będzie kolportaż materiałów informacyjno-edukacyjnych dotyczących zagrożeń, na które narażone są osoby starsze. Szczególna uwaga zostanie poświęcona tematyce bezpieczeństwa osób starszych jako pieszych uczestników ruchu drogowego. W związku z tym na policyjnym stanowisku będą udostępnione ekotorby z elementami odblaskowymi oraz naklejki odblaskowe.

Akademia plus 50 zaprosi wszystkich uczestników spotkania do tańca w korowodach i w kręgu.

Pozdrawiamy,

Stowarzyszenie Akademia plus 50