Wolontariusze poszukiwani - miejska potańcówk

Szanowni Państwo,

Fundacja Zbiory poszukuje wolontariuszy do współorganizowania tegorocznej edycji miejskiej potańcówki. Pragniemy kontynuować projekt z 2010 roku „Miasto i folklor. Białystok idzie na tańce”. Poszukujemy wolontariuszy do kampanii promocyjnej, w tym happeningów, do prac porządkowych, prac przy aranżacji przestrzeni na tańce i obsługi wydarzenia. Planowana data imprezy to 21 sierpnia 2011 r., prace wolontariackie przewidujemy w okresie 10-23 sierpnia, poszukujemy około 10-15 osób.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Zbiory, nowa organizacja w Białymstoku. Założyliśmy ją po sukcesie tańców z poprzedniego roku z chęci dalszej wspólnej pracy. Oto nasze dane kontaktowe w sprawie potańcówki i wolontariatu:

Marta Zajkowska, autorka i koordynatorka, 510 256 656

Agata Papierz, promocja i wolontariusze, 696 047 220