Bezpłatne szkolenie - Wystąpienia publiczne

Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych zaprasza członków białostockich organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.:

Wystąpienia publiczne

Jeżeli boisz się wystąpień publicznych, kojarzą ci się tylko ze stresem, zapraszam na warsztaty.

Dowiesz się jak pokonać tremę, jak przygotować się do wystąpienia, co należy wziąć pod uwagę przygotowując prezentację, dlaczego tak ważne jest pierwsze wrażenie.

Pamiętaj, że to nie jest kwestia talentu dostępnego nielicznym, ale normalna umiejętność, tak jak jazda samochodem. Najwyższy czas rozprawić się z paraliżującą tremą. Podczas szkolenia dowiesz się co zrobić, by wystąpienie było krótkie, rzeczowe i ciekawe. Chcesz, by Cię wysłuchano i zapamiętano? Zapraszamy na warsztaty z wystąpień publicznych do CWOP.

Szkolenie poprowadzi trenerka Agnieszka Czarkowska.

O trenerce:

Agnieszka Czarkowska jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Wyższej Szkole Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku, oraz opiekunem koła naukowego Centrum Informacji Administracyjnej. Zawodowo interesuje się administracją publiczną w szczególności problematyką samorządu terytorialnego. Od kilkunastu lat angażuje się społecznie. Jest instruktorką ZHP, trenerką Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz członkinią Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Agnieszka Czarkowska jest także współzałożycielką Stowarzyszenia Inicjatyw Kobiecych „Kobieteria”. Jej pasją są góry i rodzinne podróże.

Szkolenie odbędzie się w dniu 28 marca 2011 r. (poniedziałek) w godz. 13.00 – 20.00 w Departamencie Spraw Społecznych, przy ul. Bema 60/1.

Zgłoszenia należy dokonać wypełniając formularz zgłoszenia, który należy dostarczyć najpóźniej do dnia 25 marca 2011 r. (piątku)

- pocztą tradycyjną na adres Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, ul. Świętojańska 22/1, 15-082 Białystok,

- mailem na adres centrum@um.bialystok.pl,

- faksem pod nr 85 732 82 20,

- lub osobiście do siedziby Centrum.

Uwaga!

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie do udziału w szkoleniu jedną/jednego reprezentantkę/reprezentanta organizacji.

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych: tel. 85 732 82 20 e-mail: centrum@um.bialystok.pl.