AKADEMIA LIDERA CSR – POZIOM ZAAWANSOWANY- Warsztaty dla studentów

Warsztaty dla studentów

AKADEMIA LIDERA CSR – POZIOM ZAAWANSOWANY

27 – 28 maja 2010

Idea Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR - Corporate Social Responsibility) to strategiczne i długofalowe budowanie relacji przedsiębiorstwa z jego otoczeniem uwzględniające, poza czynnikami ekonomicznymi, również ekologiczne i społeczne aspekty działalności w danym środowisku lokalnym.

EFIS z siedzibą w Białymstoku w Partnerstwie z Ligą Odpowiedzialnego Biznesu - Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, PRICEWATERHOUSECOOPERS, Orange oraz we współpracy z uczelniami wyższymi w dniach 27 - 28 maja 2010 organizuje warsztaty skierowane przede wszystkim do studentów kierunków ekonomicznych, którzy brali udział w I edycji projektu Polska Akademia Młodych Liderów CSR.

Celem warsztatów jest pogłębienie wiedzy z zakresu CSR, dostarczenie zaawansowanej wiedzy oraz praktycznych umiejętności w zakresie stosowania narzędzi CSR, budowania i wdrażania strategii CSR, przedstawienie dobrych praktyk CSR przez zaproszone do udziału w warsztatach firmy aktywne w obszarze CSR. Aktywizacja studentów do podejmowania aktywności w obszarze CSR na terenie województwa podlaskiego.

Studenci, którzy wezmą udział w warsztatach otrzymają certyfikaty.

Uczestnictwo studentów w warsztatach jest bezpłatne. Warsztaty odbędą się w Restauracji przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Na Prawo, ul. Mickiewicza 1, Białystok.

Zgłoszenia oraz informacje można uzyskać w biurze EFIS (P. Sylwia Księżyk), ul. M. Skłodowskiej-Curie 3/59, 15-094 Białystok tel. 782 009 225, e-mail: efis@efis.org.pl a także na stronie www.efis.org.pl.
Polska Akademia Młodych Liderów CSR – II stopień
Projekt dofinansowany ze środków programu grantowego Ligi Odpowiedzialnego BiznesuPliki do ściągnięcia:

Patrz także: