Warsztaty "W 40 godzin dookoła świata"

Zapraszamy na warsztaty „W 40 godzin dookoła świata”, które odbędą sięw Elblągu w dniach 9-11 grudnia 2005.

- Brak pomysłów na ciekawą zbiórkę?
- Chciała/ł byś pracować ze skautami z zagranicy, ale nie wiesz jak to zrobić?
- Chciał/a byś wyjechać na wolontariat?
- Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o Jamboree 2007?
- A może masz już doświadczenie w sprawach zagranicy i chciałbyś się nim podzielić?

Odpowiedź jest jedna - przyjedź na warsztaty organizowane przez Zespół Zagraniczny Hufca Elbląg, które dobędą się w dniach 9-11 grudnia 2005 w Elblągu. Spotkasz się z ciekawymi ludźmi, uzyskasz odpowiedź na swoje pytania, zobaczysz jak inni radzą sobie ze skautowymi tematami.

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI:

- prezentacja koncepcji wyjazdu kontyngentu ZHP na Jamboree 2007 w Wielkiej Brytanii
- projekcja filmu z Eurojam 2005
- słów kilka na temat wolontariatu skautowego(jak wyjechać? gdzie ?itp.)
- zajęcia dotyczące propozycji programowej „ Jeden Świat Jedno Przyrzeczenie”
- crafty czyli trochę skautowego rzemiosła
- zajęcia integracyjne (m.in. zabawy skautowe),
- WAGGGS + WOSM,