Wiadomości ZHP Chorągwi Białostockiej 8/46/2007

Kredyt Bank S.A. II Oddział w Białymstoku 98 1500 1344 1213 4000 7514 0000

nr 08/46/2007 10 października 2007r

1) DECYZJE KOMENDANTA I SKARBNIKA CHORĄGWI
Podajemy do informacji decyzje komendanta i skarbnika chorągwi podjęte w dniu 01 października 2007 r. Decyzje w załączeniu
HM. ANDRZEJ BAJKOWSKI
KOMENDANT CHORĄGWI

2) SPRAWOZDANIE Z HARCERSKIEJ AKCJI LETNIEJ
Dziękuję za terminowe przesłanie statystycznych informacji z biwaków podczas Akcji Letniej hufcom: Bielsk Podlaski, Sokółka, Białystok oraz informacji opisowej hufcom: Białystok oraz Bielsk Podlaski. Informuję, że ostateczny termin przekazania informacji opisowej wyznaczony zostaje na 19 października 2007 r.
HM. AGATA PIETRYSZYK
SZEF BIURA

3) ZJAZDY ZWYCZAJNE HUFCÓW
Dziękuję za terminowe przesłanie informacji o planowanych zjazdach zwyczajnych hufcom: Augustów, Bielsk Podlaski, Grajewo, Ziemi Łomżyńskiej, Siemiatycze, Sokółka. Przypominam o konieczności właściwego przygotowania się do zjazdu z zachowaniem wszelakich terminów wskazanych w Ordynacji wyborczej ZHP.
HM. AGATA PIETRYSZYK
SZEF BIURA

4) SPOTKANIE DRUŻYNOWYCH DRUŻYN RATOWNICZYCH
W dniu 28 października 2007 r. o godz. 1500 serdecznie zapraszam na spotkanie drużynowych istniejących drużyn wędrowniczych, a także tych drużyn, które planują, bądź chciałyby realizować w swej pracy specjalność ratowniczą. Spotkanie odbędzie się w budynku chorągwi przy ul. Pałacowej 3/1. Prosimy komendantów hufców o przekazanie informacji zainteresowanym środowiskom.
Do dnia 26 października należy potwierdzić uczestnictwo w spotkaniu na e-mail: marekt4@o2.pl.

PHM. MAREK TRZECIAK
SZEF INSPEKTORATU RATOWNICZEGO

5) DZIEŃ PAPIESKI
Hufce, które otrzymały pakiety na Dzień Papieski prosimy o przesłanie do dnia 19 października 2007 r. do chorągwi dowodu wpłaty zebranych środków na konto fundacji, rejestru wolontariuszy, protokołu zniszczenia niewykorzystanych materiałów podczas zbiórki publicznej oraz protokołu otwarcia puszek kwestarskich (wzory wymienionych wyżej dokumentów są w pakietach).
PHM. MAGDALENA GIEDZICZ
PEŁNOMOCNIK DS. DNIA PAPIESKIEGO

6) ZESPOŁY SPISOWE
Prosimy komendy hufców o przesłanie do dnia 22 października 2007 r. propozycji osób do zespołów spisowych, które pracować będą nad inwentaryzacją w hufcach. Zatwierdzone przez Komisje Inwentaryzacyjną osoby zostaną powołane w rozkazie komendanta chorągwi. Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie do hufców zostaną wysłane dokumenty spisowe wraz z instrukcją oraz zarządzeniem komendanta i skarbnika chorągwi do przeprowadzenia spisu z natury na dzień 31.12.2007

PHM. MAGDALENA GIEDZICZ
PRZEWODNICZĄCA
KOMISJI INWENTARYZACYJNEJ

7) NARADA KAPELANÓW HARCERSKICH
Zapraszamy wszystkich kapelanów hufców oraz księży współpracujących z drużynami na spotkanie w dniu 26 października 2007 r. na godz. 1330, które odbędzie się w siedzibie chorągwi.

HM. ANDRZEJ BAJKOWSKI
KOMENDANT CHORĄGWI