Oferta - oprogramowanie graficzne

W związku z ofertą przygotowaną przez firmy APN Promise oraz Corel dot. oprogramowania graficznego:
- CorelDRAW Graphics Suite X3 PL
- PaintShop Pro X PL
wraz z 2-letnim rozszerzonym wsparciem (m.in. dostęp do najnowszych wersji publikowanych w tym czasie) prosimy o złożenie deklaracji zakupu wyżej wymienionego oprogramowania.

- CorelDRAW Graphics Suite X3 PL
- PaintShop Pro X PL

Na deklaracje czekamy do końca stycznia 2007 r. ( termin zostal przedłużony )

Ceny
Cena za zestaw licencji i złożenie zbiorczego zamówienia są uzależnione od ogólnej liczby zakupionych licencji. Aby skorzystać z oferty, ZHP musi zakupić określoną minimalną liczbę licencji, dlatego zależy nam na jak najpowszechniejszym zainteresowaniu. Oprogramowanie mogą zakupić dowolne jednostki ZHP – gromady, drużyny, szczepy, komendy, ośrodki… Jednostki podstawowe oraz szczepy powinny złożyć swoje deklaracje do komendy hufca, a ta następnie do komendy chorągwi.

Cena detaliczna zestawu licencji wynosi ok. 2010,00 zł netto, zaś w ofercie specjalnej dla ZHP płacimy 38,64 euro netto (ok. 148,00 zł netto + 22% VAT).
Kurs euro z dnia 13 listopada 2006 – 3,84 zł. Ostateczna cena będzie liczona według kursu walut z dnia zakupu.

Deklaracja zakupu nie jest złożeniem zamówienia. Zamówienia będą realizowane w przypadku zebrania wystarczającej liczby deklaracji zakupu, gwarantujących utrzymanie warunków oferty

Informacja o zestawie licencji

CorelDRAW Graphics Suite X3 PL
Najnowszy pakiet graficzny CorelDRAW. Nowa wersja pakietu CorelDRAW Graphics Suite wzbogacona o wiele dodatkowych narzędzi, w tym dwa najważniejsze: Corel PHOTO-PAINT i Corel PowerTRACE X3. Dzięki udoskonalonym funkcjom edycji ilustracji zdjęć oraz zaawansowanego przekształcania map bitowych na postać wektorową, funkcjom do składu stron i pomocnym narzędziom edukacyjnym, ten zintegrowany pakiet graficzny w nadzwyczajny sposób łączy w sobie znakomite możliwości, przystępną cenę, szybkość i łatwość obsługi.

PaintShop Pro X PL
Niezwykle proste w użyciu i funkcjonalne narzędzie do edycji grafiki cyfrowej oraz fotografii. Zaawansowane narzędzia retuszu pozwolą wydobyć z każdego zdjęcia nieosiągalne dotychczas rezultaty. Wiele funkcji zostało uproszczonych oraz zautomatyzowanych, a korzystanie z programu jest teraz prostsze. Przez wielu uważany za głównego konkurenta Adobe Photoshop.

Kontakt
Osobą kontaktową z ramienia Głównej Kwatery ZHP jest Michał Lasek – serwis.gk@szal.pl, tel. (22) 3390670.

Już wkrótce specjalna oferta oprogramowania Microsoft przygotowana dla jednostek ZHP oraz członków naszej organizacji.

źródło: www.zhp.pl

Informujemy, że Białostocka Chorągiew ZHP wysłała już deklarację zakupu programu Corel DRAW dla hufców:
- Białystok
- Sokółka
- Bielsk Podlaski

Czekamy, na zgłoszenia kolejnych hufców na programy CorelDRAW oraz PaintShop.

szef biura
hm. Agata Pietryszyk