Oferta dla wszystkich jednostek ZHP

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalną dla ZHP dotyczącą zakupu komputerowego oprogramowania.

W związku z ofertą przygotowaną przez firmy APN Promise oraz Corel dot. oprogramowania graficznego:
- CorelDRAW Graphics Suite X3 PL
- PaintShop Pro X PL
wraz z 2-letnim rozszerzonym wsparciem (m.in. dostęp do najnowszych wersji publikowanych w tym czasie) prosimy o złożenie deklaracji zakupu wyżej wymienionego oprogramowania.

- komendy hufców powinny przesłać do chorągwi zapotrzebowanie do 27 listopada,
- zaś komendy chorągwi przesłać deklarację zamówienia z całej chorągwi do 28 listopada do GK ZHP,
- zamówienie dla całej organizacji będzie składane zbiorczo przez Główną Kwaterę ZHP do końca listopada br.

Ze względu na konieczność zakończenia całej procedury do 30 listopada br., po tym terminie nie będą zbierane żadne informacje!

Ceny
Cena za zestaw licencji i złożenie zbiorczego zamówienia są uzależnione od ogólnej liczby zakupionych licencji. Aby skorzystać z oferty, ZHP musi zakupić określoną minimalną liczbę licencji, dlatego zależy nam na jak najpowszechniejszym zainteresowaniu. Oprogramowanie mogą zakupić dowolne jednostki ZHP – gromady, drużyny, szczepy, komendy, ośrodki… Jednostki podstawowe oraz szczepy powinny złożyć swoje deklaracje do komendy hufca, a ta następnie do komendy chorągwi.

Cena detaliczna zestawu licencji wynosi ok. 2010,00 zł netto, zaś w ofercie specjalnej dla ZHP płacimy 38,64 euro netto (ok. 148,00 zł netto + 22% VAT).
Kurs euro z dnia 13 listopada 2006 – 3,84 zł. Ostateczna cena będzie liczona według kursu walut z dnia zakupu.

Deklaracja zakupu nie jest złożeniem zamówienia. Zamówienia będą realizowane w przypadku zebrania wystarczającej liczby deklaracji zakupu, gwarantujących utrzymanie warunków oferty i nastąpią po wcześniejszym potwierdzeniu.

Informacja o zestawie licencji

CorelDRAW Graphics Suite X3 PL
Najnowszy pakiet graficzny CorelDRAW. Nowa wersja pakietu CorelDRAW Graphics Suite wzbogacona o wiele dodatkowych narzędzi, w tym dwa najważniejsze: Corel PHOTO-PAINT i Corel PowerTRACE X3. Dzięki udoskonalonym funkcjom edycji ilustracji zdjęć oraz zaawansowanego przekształcania map bitowych na postać wektorową, funkcjom do składu stron i pomocnym narzędziom edukacyjnym, ten zintegrowany pakiet graficzny w nadzwyczajny sposób łączy w sobie znakomite możliwości, przystępną cenę, szybkość i łatwość obsługi.

PaintShop Pro X PL
Niezwykle proste w użyciu i funkcjonalne narzędzie do edycji grafiki cyfrowej oraz fotografii. Zaawansowane narzędzia retuszu pozwolą wydobyć z każdego zdjęcia nieosiągalne dotychczas rezultaty. Wiele funkcji zostało uproszczonych oraz zautomatyzowanych, a korzystanie z programu jest teraz prostsze. Przez wielu uważany za głównego konkurenta Adobe Photoshop.

Kontakt
Osobą kontaktową z ramienia Głównej Kwatery ZHP jest Michał Lasek – serwis.gk@szal.pl, tel. (22) 3390670.

Już wkrótce specjalna oferta oprogramowania Microsoft przygotowana dla jednostek ZHP oraz członków naszej organizacji.

źródło: www.zhp.pl

Chętne komendy hufców prosimy o zlożenie deklaracji do komendy chorągwi do 27 listopada 2006 r, powiny w niej znaleźc się następujące informacje:
- nazwa hufca
- liczba licencji